У Павлограді відбувся рейд: що змусило правоохоронців вийти на вулиці?

4 червня у місті відбувся спільний профілактичний захід, організований правоохоронцями Павлоградського районного відділу поліції спільно з фахівцями міського центру соціальних служб.

Метою рейду стало запобігання травмуванню дітей та порушенням правил дорожнього руху.

Під час заходу правоохоронці провели роз’яснювальні бесіди з дітьми та їхніми батьками, наголошуючи на основних принципах безпечної поведінки на дорозі, відповідальності за правопорушення та важливості дотримання правил безпеки у повсякденному житті.

Поліція Павлограда закликає батьків бути уважними до поведінки дітей, нагадувати їм правила безпеки та не залишати малолітніх без нагляду.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *