У Павлограді відбувся рейд: що змусило правоохоронців вийти на вулиці?

4 червня у місті відбувся спільний профілактичний захід, організований правоохоронцями Павлоградського районного відділу поліції спільно з фахівцями міського центру соціальних служб.
Метою рейду стало запобігання травмуванню дітей та порушенням правил дорожнього руху.
Під час заходу правоохоронці провели роз’яснювальні бесіди з дітьми та їхніми батьками, наголошуючи на основних принципах безпечної поведінки на дорозі, відповідальності за правопорушення та важливості дотримання правил безпеки у повсякденному житті.
Поліція Павлограда закликає батьків бути уважними до поведінки дітей, нагадувати їм правила безпеки та не залишати малолітніх без нагляду.











