Повернення з полону: ще п’ятеро мешканців Дніпропетровщини на свободі

У рамках нового етапу обміну ще п’ятеро мешканців Дніпропетровщини звільнені з російського полону. Серед українців, які повертаються додому, молоді люди до 25 років, а також поранені військові, деякі з яких мають важкі травми.

За словами голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, обмін триватиме найближчими днями.

“Дякую тим, хто викладається на максимум, аби визволити своїх. Президенту Володимиру Зеленському, його команді, профільному Координаційному штабу. Це титанічна робота. Втім, тільки так можливо досягти результату. Аби родини, які жили в очікуванні, отримали найкращу звістку. І нарешті обійняли найрідніших.”

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *