Директора комунального підприємства у Павлограді підозрюють у розтраті пів мільйона гривень на закупівлі електрики

Павлоградська окружна прокуратура оголосила підозру керівнику одного з місцевих комунальних підприємств. Його звинувачують у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання своїм службовим становищем.

За даними слідства, у 2021 році комунальне підприємство уклало договір на постачання електричної енергії з приватною фірмою.

Як стверджують правоохоронці, директор підписав документи, у яких безпідставно завищив обсяги електроенергії, яка фактично так і не була поставлена на підприємство. Унаслідок таких дій бюджету комунальної установи було завдано збитків на суму понад 500 тисяч гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах). Наразі досудове розслідування триває.

У прокуратурі нагадують, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *