У Павлограді через перепади напруги пошкоджено тепломережу під проїжджою частиною — триває ремонт

У провулку Музейному фахівці комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» ліквідовують аварію на центральній тепломережі діаметром 150 мм. Пошкодження трубопроводу сталося через гідроудари, які були спричинені раптовим відключенням електроенергії та перепадами напруги в мережі.

Комунальники вже вирізали аварійну ділянку та наразі монтують вставку з нової попередньо ізольованої труби. Усі роботи на цьому об’єкті планують завершити до кінця поточного тижня.

Після ремонту тепломережі в провулку відновлять дорожнє покриття — внаслідок аварії та проведення робіт було розрито близько 30 м² асфальту.

Паралельно з ліквідацією цього пошкодження підприємство продовжує планову підготовку теплового господарства міста до опалювального сезону 2026–2027 років. Наразі роботи ведуться на різних ділянках тепломереж Павлограда.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *