У Павлограді через перепади напруги пошкоджено тепломережу під проїжджою частиною — триває ремонт

У провулку Музейному фахівці комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» ліквідовують аварію на центральній тепломережі діаметром 150 мм. Пошкодження трубопроводу сталося через гідроудари, які були спричинені раптовим відключенням електроенергії та перепадами напруги в мережі.
Комунальники вже вирізали аварійну ділянку та наразі монтують вставку з нової попередньо ізольованої труби. Усі роботи на цьому об’єкті планують завершити до кінця поточного тижня.


Після ремонту тепломережі в провулку відновлять дорожнє покриття — внаслідок аварії та проведення робіт було розрито близько 30 м² асфальту.
Паралельно з ліквідацією цього пошкодження підприємство продовжує планову підготовку теплового господарства міста до опалювального сезону 2026–2027 років. Наразі роботи ведуться на різних ділянках тепломереж Павлограда.











