У Павлограді продовжують приймати заяви від постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації та видавати будматеріали

Місцеві служби ліквідовують наслідки подій, що сталися 22 червня. Наразі фахівці вже зареєстрували 431 заяву від мешканців, чиє майно зазнало руйнувань.

Прийом документів від власників пошкодженого майна триває у гімназії №15. Сьогодні, 24 червня, написати заяву можна з 11:00 до 19:00. Із собою необхідно мати документи, що посвідчують особу. Всі, хто не встигне зареєструвати звернення у цей час, надалі зможуть подати його у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради на вулиці Соборній, 95.

Паралельно в місті продовжують видавати екстрену допомогу для ремонту пошкоджених вікон, дахів та стель. Будівельні матеріали від Благодійної місії «Проліска» можна отримати на двох локаціях: по вулиці Кооперативній та по вулиці Підгірній (біля магазину «АТБ»).

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *