На Павлоградщині викрили дві групи «чорних лісорубів» із правоохоронцями — знищено понад 1000 дерев та завдано збитків на 14 млн грн

У Павлоградському районі викрили дві організовані групи з 15 місцевих мешканців, серед яких були двоє правоохоронців, що протягом пів року систематично нищили лісозахисні смуги. Підозрюваним уже повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 246 КК України (незаконна порубка, перевезення, зберігання та збут лісу, що спричинили тяжкі наслідки).

За даними Дніпропетровської обласної прокуратури, з жовтня 2025 року по квітень 2026 року ділки без жодних дозволів вирубували дуби, акації та ясени за допомогою спецобладнання та вантажівок. Деревину переробляли й продавали через інтернет по всій області. Судова інженерно-екологічна експертиза підтвердила знищення понад 1000 дерев та руйнування довкілля на суму майже 14 мільйонів гривень.

У ході проведення понад 30 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили транспортні засоби, бензопили, грошові кошти, банківські картки, зброю, чорнову документацію, мобільні телефони та речовини, схожі на наркотичні засоби. Викриття протиправної діяльності здійснювалося за оперативного супроводу працівників Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *