З російського полону повернулися 160 захисників, серед них — семеро бійців із Дніпропетровщини

Україна провела черговий масштабний обмін, у результаті якого з ворожого полону визволили 160 військовослужбовців. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. За його словами, усі звільнені перебували в неволі ще з 2022 року — загалом понад чотири роки.

Серед звільнених сьогодні оборонців є семеро жителів нашого регіону, зазначив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Додому повернулися військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Це захисники, які тримали оборону в Маріуполі та на «Азовсталі», а також воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *