У Павлограді до Дня Конституції провели легкоатлетичний пробіг

28 червня у Павлограді з нагоди Дня Конституції України та Дня міста відбувся легкоатлетичний пробіг «Біжимо за майбутнє».

У спортивному заході взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, фізкультурно-спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренка, а також місцеві любителі бігу та мешканці міста. Як повідомили у відділі з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради, захід став символом єдності громади, любові до рідного міста та віри у мирне майбутнє країни.

Учасники та організатори висловили вдячність Силам оборони України за можливість проводити спортивні змагання, підтримувати молодь та розвивати спортивні традиції міста.

Корисна інформація

Вам має це сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *