У Павлограді до Дня Конституції провели легкоатлетичний пробіг

28 червня у Павлограді з нагоди Дня Конституції України та Дня міста відбувся легкоатлетичний пробіг «Біжимо за майбутнє».
У спортивному заході взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, фізкультурно-спортивного комплексу ім. В.М. Шкуренка, а також місцеві любителі бігу та мешканці міста. Як повідомили у відділі з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради, захід став символом єдності громади, любові до рідного міста та віри у мирне майбутнє країни.


Учасники та організатори висловили вдячність Силам оборони України за можливість проводити спортивні змагання, підтримувати молодь та розвивати спортивні традиції міста.











